Autor

Błażej Duber

Asystent parlamentarny i szef zespołu Europosła Kazimierza M. Ujazdowskiego, szef sztabu wyborczego jego zwycięskiej kampanii do Parlamentu Europejskiego. Współzałożyciel i w-ce prezes Fundacji Młoda Rzeczpospolita, członek zarządu European Christian Political Youth (www.ecpyouth.eu), politolog z dyplomem Uniwersytetu Wrocławskiego i Wolnego Uniwersytetu w Brukseli, studiował także historię. Podczas studiów związany z Duszpasterstwem Akademickim "Maciejówka", gdzie założył i prowadził Akademię Intelektu (www.akademiaintelektu.org), przygotowywał audycje radiowe w Radio Rodzina i wiele innych projektów oraz spraw.

Zainteresowany wszystkim co społeczne i polityczne, ale także wszystkim co twórcze i inspirujące: literaturą, muzyką i sztuką, trochę sportem. W "Notatniku" głównie o sprawach europejskich, czasem na inne tematy, bo życia społecznego nie da się ująć w wąskie ramy.

Pochodzi z Zielonej Góry, zakochał się we Wrocławiu, ale aktualnie mieszka i pracuje w Brukseli. Najbardziej dumny jest z tego, że przyjaźni się ze swoją żoną.

Formularz kontaktowy